• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мини Удобност Половината Здолниште За Жени Мода Секси Клуб Мал Чипка Џеб Висок Половината Здолниште За Печатење Здолниште

Мини Удобност Половината Здолниште За Жени Мода Секси Клуб Мал Чипка Џеб Висок Половината Здолниште За Печатење Здолниште

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Мини Удобност Половината Здолниште За Жени Мода Секси Клуб Мали Чипка Џеб Висок Половината Здолниште Печатење Здолниште Карактеристики : Моден дизајн, 100% Сосема Нов,! Сезона : цела сезона Пол : Повод За Жени : Каузалниот Пакет вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Дебелина На Фустанот : Стандардна Белешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност Од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 62см/24.41" Хип : 79см/31.10" Должина : 39см/15.35" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 половината : 66см/25.98" колк : 83см/32.68" должина : 40см/15.75" големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 ПОЛОВИНАТА : 72СМ/28.35" хип : 89см/35.04" Должина : 41см/16.14" Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 ПОЛОВИНАТА : 78СМ/30.71" колк : 95см/37.40" должина : 42см/16.54" . Материјал : изработен е Од Најлон. Меките и пријателски за кожата материјали ќе ви донесат врвно искуство со носење. Мини. Печати. Модерен дизајн и извонредна изработка ги прават овие здолништа ваш најдобар избор. Одрекување од боја : Поради поставките на мониторот, дефинициите на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате на вашиот екран како точна боја на производот. Ние се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни. ЗАБЕЛЕШКА : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите. кратко здолниште. камо здолниште. тексас мини здолниште.


Карактеристики на понудата

Слични понуди