• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Пластични Жардиниери, Со Повеќе Дренажни Дупки и Послужавник - Внатрешен Сад За Растенија - За Сите Домашни Градинарски Цвеќиња Сукуленти

Пластични Жардиниери, Со Повеќе Дренажни Дупки и Послужавник - Внатрешен Сад За Растенија - За Сите Домашни Градинарски Цвеќиња

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

краток опис не е достапен прекрасниот цртан дизајн саксија за цвеќе е уникатен и многу погоден за употреба како подарок. Постојат 4 дизајни со верверица од кои можете да изберете, и сите се убави. Серијата саксија раскажува приказна, значаен подарок за пријателите додека е прекрасен пејзаж дома. Дното е рамно, и може цврсто да стои на масата и не може лесно да падне. Усвојувајќи го материјалот за смола погоден за животната средина, тој е нетоксичен и безопасен, лесен за чистење. Дизајниран со излезот на вода на дното, погодно е да се одгледуваат растенијата.


Карактеристики на понудата

Слични понуди