• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бебе Ајкула Момчиња кука и јамка отворен пети дете спорт сандали-Сина Жолта, 6

Бебе Ајкула Момчиња кука и јамка отворен пети дете спорт сандали-Сина Жолта, 6

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Со забавен и разигран дизајн, овие водени чевли за момчиња Ајкула сигурно ќе станат омилени за вашето мало момче. Тој ќе се чувствува авантуристички во овие чевли за бебиња ајкули за мали момчиња. ЧЕВЛИ ЗА ПЛИВАЊЕ ЗА ДЕЦА : на базен или плажа, вашето дете може да се лизне право во овие чевли за осветлување На Бебешка Ајкула. Издржлив надворешен ѓон од пена и амортизирање на отпорност на лизгање. Сандалите со ајкули се одлични за совпаѓање со неговиот костим за капење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди