• Најдобра цена
  • Неодамнешно
На Какина Женски Пижами Сетови Дозвола Секси Долна Облека Секси Фан Чипка Костум Секси Завој Секси Пижами Костум

На Какина Женски Пижами Сетови Дозвола Секси Долна Облека Секси Фан Чипка Костум Секси Завој Секси Пижами Костум

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно

http : //otps.осс-сад-запад-1 /ostp/5813/9 AQl N3 KOKg WWr90e I0 LTS7m MRs LMs D7f.jpg висококвалитетна ткаенина : Големина нагоре! Лесни, малку еластични, супер меки пижами. Овие пижами се направени од ткаенини што дишат и не иритираат. Тоа е извонредна работа на експерти за пижами, која ве одржува ладни и удобни и ви обезбедува висококвалитетен сон секоја вечер. Едноставна колокација : оваа секси женска долна облека за пижами е неопходна за секојдневна гардероба. Оваа облека не е погодна само за забавата на деверушата дома пижами и свадба, туку се користи и како основен сатенски камси врв на палтото. Совршен подарок : пижами шорцеви поставени за жени, одлични подароци за девојки,одлични подароци за сопруги,одлични подароци за соученици,одлични подароци за доверба,одлични подароци за мајка,одлични подароци за ќерка,Божиќни Пижами за жени,салони за жени, подарок за Денот на Вљубените. Нега на облека : Машинско перење/Рачно перење, со ладна вода, без пеглање на висока температура, без избелување. Услуга : ако имате какви било прашања, ве молиме консултирајте се со нас и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди