• Најдобра цена
  • Неодамнешно
7-глава Вештачки Цвет Доцна Вистинска Невестинска Свадба Букет Домашна Декорација Ден На Мајката Димулација Цвет

7-глава Вештачки Цвет Доцна Вистинска Невестинска Свадба Букет Домашна Декорација Ден На Мајката Димулација Цвет

 
DEN 223.84

Количина на стоки
Достапно

1 парчиња 7-глава Вештачки Цвет Латекс Вистински Невестински Свадбен Букет Домашна Декорација Ден На Мајката Димулација Цвет Опис : Материјал : Пулпата : вкупната должина е околу 38 см/14,9 инчи, а висината на цветот е околу 4,5 см/1,8 инчи вештачки цвеќиња од лале, добро изработени и живописно обоени, изгледаат реално-ви даваат чувство за убавина и добро расположение во денидеален за ставање во вазна,полнење на централни парчиња или Домашна Свадбена Декорацијаза Убави Вештачки Цвеќиња Од Лале,Изгледа Реално,донесете Повеќе Романтична Атмосфера за Вашиот Дом,Свадба, Кафуле и Друго место.Можете да го поставите во уникатна и убава вазна.Забелешка : овие доаѓаат во кутија бидејќи главите може да бидат затегнати, затоа оставете ги во вазна и тие ќе се отворат или користете топол фен за коса и воздухот ќе ги отвори.Вклучен пакет : 1 парчиња Вештачки Проток со 7 глави (без вклучена вазна) Сосема нов и издржлив.


Карактеристики на понудата

Слични понуди