• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Нулум Алајна Апстрактна Област Килим, 10' 14', Црна

Нулум Алајна Апстрактна Област Килим, 10' 14', Црна

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Во нулум, ние веруваме дека подните облоги и уметноста не треба меѓусебно да се исклучуваат. Основана со желба да ги прекрши правилата на она што се очекува од тепих во областа, нулум е создаден за да ја пополни празнината помеѓу брилијантен дизајн и достапност. Нулум Апстрактна Област Килими, Црна, 10.00 'х 14.00' : Материјал : 100% Полипропилен. Поддршка : Лизга Јута. Машина Направена и изградена да трае. Препорачани Соби : Дневна Соба, Трпезарија, Спална Соба.


Карактеристики на понудата

Слични понуди