• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Комондор Среќни Празници Честитки И Коверти на

Комондор Среќни Празници Честитки И Коверти на

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Честитки И Пликови пакет од 8 кој раса специфични комондор уметнички дела. Богатства Каролина Печатени Честитка Пакет. Ова е пакет од осум преклопени 5х7 картички и осум соодветни бели пликови. Овие картички се празни внатре за да ја додадете вашата специјална белешка или специјален празничен поздрав. Целосните уметнички картички во боја се отпечатени во нашиот објект во целосна боја на нашиот капак од 80 килограми или 216 GSM. Супер мазната завршница на белите картони навистина ги подобрува уметничките дела на картичката. Секоја картичка доаѓа со соодветен бел плик. Уметничкото дело на картичката е создадено од еден наш домашен креативен уметник или еден од нашите лиценцирани уметници. Ова е од Каролина Богатства Кучиња категорија на производи. Комондор Среќни Празници Честитки И Пликови Пакет на.


Карактеристики на понудата

Слични понуди