• Најдобра цена
  • Неодамнешно
ВТМ Визија Ретровизор Монитор

ВТМ Визија Ретровизор Монитор

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Барате лесен начин за прикажување слики од камера за заден преглед? ОВА БОЈО Визија ВТМ700М 7 Во. Мониторот На Ретровизорот е дизајниран да се прицврсти на постојното ретровизор! Се одликува со 2 видео влезови и безжичен далечински управувач. 7 во. Лцд-дисплеј монитор. 16 : 9 или 4 : 3 формат на екранот. 1920 х 1080 резолуција. Клип-на огледало дизајн. 2 видео влезови. Моментален син екран кога не е откриен видео сигнал. Автоматска резервна копија на екранот на камерата кога е исклучен. Вклучува безжичен далечински управувач, 1 обратна влезна жица за активирање и темперамент.


Карактеристики на понудата

Слични понуди