• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Регенератор За Тело За туширање, Девствено Кокосово Масло, Омекне и Обновува, оз

Регенератор За Тело За туширање, Девствено Кокосово Масло, Омекне и Обновува, оз

 
DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно

Ова миење на телото со шеа путер е нежно чистење на кожата за чувствителна кожа, ова е најдоброто миење на телото и миење на телото на Шеа влага за жени со чувствителна кожа. Ова миење на телото без суровост со Влага е внимателно формулиран сапун за туширање и гел за туширање и миење на телото без парабени што не содржи фталати, минерално масло и сулфати.


Карактеристики на понудата

Слични понуди