• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мотив Опрема 3W1Z4234KA MOG3W1Z4234KA ford 8. ОСКА ВРАТИЛО 2

Мотив Опрема 3W1Z4234KA MOG3W1Z4234KA ford 8. ОСКА ВРАТИЛО 2

 
DEN 7454.08

Количина на стоки
Достапно

Мотив Опрема ФОРД 8.8 ОСКА вратило 34 7/16 2 Оска Вратило Оска Оска; 8.8 [10 Болт]; 34.4375 во. Вкупна Должина; 5 Навртки; 31 Шина; КАРАКТЕРИСТИКИ : Оска Вратило. Перформансите На Мотивната Опрема и Мотивната Опрема нудат некои од најтешките компоненти на погонскиот воз на пазарот денес. Нашите производи се дизајнирани да ги издржат најтешките услови на или надвор од патот. Тесните толеранции и строгиот процес на обезбедување квалитет во комбинација со долгогодишниот развој на трките, извонредниот дизајн и најсовремените методи на производство влегуваат во производи кои ќе траат со години. Ако ви требаат запчаници кои можат да ги издржат силите од 10.000 кс. драгстер или помогнете да го придвижите теренскиот тркач на 30 стапки во воздух, Мотивната Опрема може да ве однесе таму! Со четири магацини стратешки лоцирани низ Северна Америка, повеќето нарачки За Опрема за Мотиви пристигнуваат во рок од 2-4 дена. Мотив Опрема Перформанси прстен и пиниони се користат од страна на врвни возачи и тркачки тимови во светот. Победи Со Мотив Опрема! Одговара Изберете : 2003-2006 МЕРКУР ГРАНД МАРКИЗ 2003,2005-2006 ФОРД КРАУН ВИКТОРИЈА 2003-2005 ЛИНКОЛН ГРАДСКИ АВТОМОБИЛ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди