• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Скелети За Ноќта На Вештерките, Пластична Реална Лажна Симулација Човечка Глава На Черепот

Скелети За Ноќта На Вештерките, Пластична Реална Лажна Симулација Човечка Глава На Черепот

 
DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продава Спрингвинд од пазарот Џојбај.Скелети за ноќта На вештерките, Пластична Реална Лажна Симулација Човечки Череп Глава Коска Модел Ноќта На Вештерките Реквизит Реални Мини Скелет Плашлив Ноќта На Вештерките Декорација Партија Материјали Описи : ноќта на Вештерките реквизит : Идеален реквизит декор за ноќта на Вештерките партија, плашлив опседната куќа, додавајќи некои од ноќта на Вештерките атмосферата реални : симулирани черепот декорација е висок квалитет и смешно, што е одлично за Вашиот Ноќта на Вештерките декорација : Совршен За Бар, Опседната Куќа или Друга Внатрешна Или Надворешна Декорација На Дворот : Изработена Од Квалитетен Нетоксичен Пластичен Материјал, Безбедна и Еколошка Големина : Lxwxh : 5x6x6cm(1.97x2, 36x2, 36n). Пакет вклучува само 1 ноќта На Вештерките черепот проспакација : 1 х Ноќта На Вештерките скелети Најдобар подарок : овој производ може да им се даде и на вашите пријатели. Снимете го вашето пријателство и направете го вашиот живот попријатен. Совршено е за декорација На Ноќта на Вештерките, најдобро и за декорација на куќата или за фиксирање на дрвја итн. Дури и ако не е подарок, овој производ е исто така многу добра декорација на домот. Можете да го ставите во вашата соба, трпезариска маса, дневна соба, студија.. Ова е прекрасна глетка, без разлика дали е во училиште или дома. Мал, извонреден и убав, ќе го направи секој Ноќ на Вештерките полн со радост. Прилика : Погоден За виси на дрво За Ноќта на Вештерките, виси декорација, декорација на домот, декорација на маса итн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди