• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Гријанлок Детски Панталони Еластична Половината Џогер Панталони Панталони Со Права Нога Момчињата Се Згуснуваат Кадифен Панталони Активни Еднобојни Дна Црна

Гријанлок Детски Панталони Еластична Половината Џогер Панталони Панталони Со Права Нога Момчињата Се Згуснуваат Кадифен Панталони

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

(Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Детски Момчиња Панталони, Детски Спортски Џогери, Момчиња Панталони За Пот. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика. Материјал-95% Памук 5% Спандекс. Прилики : Одличен подарок за семејството или пријателите, погоден за живеење на отворено, секојдневно носење, лежење, трчање, одење. Најдобар подарок за вашите деца. Ве молиме следете ја табелата со големини за да изберете соодветна големина. Карактеристики : Симпатична автомобил обичните спортски панталони го прават вашето бебе попривлечно и послатко. Материјал : Одличен квалитет, без избледување, без пилинг, отпорен на абење, многу издржлив, не премногу густ или тенок2. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Спортски Панталони Совршени За Секојдневна, Трчање, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење, Викенд, Плажа, Одмор, Улица, Патување.Карактеристики : 1. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.Опис : Пол : Деца,Бебе,Момчиња,Детски Стил : Спортски Панталони За Мали Деца, Активни Панталони За Пот За Играње, Еластични Панталони За Потење На Половината Тип На Шема : Цврста Боја : Сива, Црна Големина : 100-150 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Памук 5% Должина На Спандекспанти : Долги Панталони Половината : Еластична Половинасезона : Пролет, Лето, Fall, зимски Прилики : Дневни, Секојдневни, Одмор, Одмор, На Отворено, Училиште, Роденденска Забава, Игри На Плажа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди