• Најдобра цена
  • Неодамнешно
DesignArt „Тропски џунгла цвеќиња и модерни панел за завеси од средниот век“ од средниот век

DesignArt „Тропски џунгла цвеќиња и модерни панел за завеси од средниот век“ од средниот век

 
DEN 324.32

Количина на стоки
Достапно

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со овој тропски кооконут и џунгла цвеќиња завеса . Оваа елегантна модерна завеса од средниот век се печати со употреба на висококвалитетно еколошко мастило отпорно на блед, и е рачно изработено на побарувачката само за вас . Фабриката за факс-линен е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на овој Green Curtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : модерно од средниот век. - Предмет : Апстракт. - Боја : Зелена. - Модел : Апстракт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.


Карактеристики на понудата

Слични понуди