• Најдобра цена
  • Неодамнешно
DesignArt 'Апстрактна мермерна композиција во сива и розова i' модерна печатење на wallидови од платно

DesignArt 'Апстрактна мермерна композиција во сива и розова i' модерна печатење на wallидови од платно

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Оваа исклучителна модерна уметност во платното носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа сива модерна и современа wallидна уметност на платно се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои .. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврсти кутии. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот . - Стил : модерна и современа преодна. - Предмет : Апстракт, фотографија. - Боја : сива ,. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. - Лесно е да се обеси ова платно, печатењето е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.


Карактеристики на понудата

Слични понуди