• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Моден Елек Долги Кејп Панталони Лента Со Цврста Боја Костум

Женски Моден Елек Долги Кејп Панталони Лента Со Цврста Боја Костум

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

56" мантил бистат : 92см/36.18" Должина На Панталони : 109см/42.49" пол : Женски Свечени панталони костуми за жени вечерни свадби ситни жени костум јакна свадба гостински фустани за жени 3 парче панталони во собата за жени градите високо изолирани Снег Лигавче Комбинезони.62" Должина : 130см/51.54" ракав : 63см/24. Удобната ткаенина може да направи да се чувствувате и топло.22" половината : 80см/31.76" должина на панталони : 113см/44.36" должина на панталони : 112см/44.09"големина : ххл елек биста : 96см/37.70"големина : xl елек биста : 92см/36.31"големина : л елек биста : 88см/34.75" Ракав : 61см/24.20" Должина : 134см/52.94" Рамо : 43см/16. Без разлика дали станува збор за состанок или забава, направете ја најубавата девојка.Бојата е убава и добар материјал.07" половината : 70см/27.02" Должина : 131см/51.80" половината : 85см/33.91"Големина : М Елек Биста : 84см/33.


Карактеристики на понудата

Слични понуди