• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ниуер Дами Шорцеви Во Собата Без Ракави Дневна Сетови V Вратот Две Облека Лабава Одговара Камизола И Кратки Шпагети Ремени Портокал

Ниуер Дами Шорцеви Во Собата Без Ракави Дневна Сетови V Вратот Две Облека Лабава Одговара Камизола И Кратки Шпагети Ремени Портокал

 
DEN 975.84

Количина на стоки
Достапно

Еластичниот Дизајн На Половината и Облогата Со Возбуда Прави Да Изгледате Опуштено и Посебно во Толпата. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Дизајн : Секојдневен И Лабав Салон. Дизајн-Облека Без Ракави, Две Парчиња, Еластична Облека За Половината, Врвови За Пуловер + Шорцеви, Шупливи Секојдневни Комплети, Лесни. Мерење-Ве Молиме Трпеливо Прочитајте Ја Табелата Со Големини За Да Ја Пронајдете Совршената Соодветна Тренерка Пред Да Нарачате. Материјал-95% Полиестер, 5% Спандекс. Класична Гардероба Главна Тренерка. Карактеристика : Женски Опуштен Салон, Шорцеви Без Ракави Дводелен Комплет, Комплет Камизола Со Висок Струк За Дами, Меки и Удобни. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневен, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Трчање, Џогирање, Работа. Повод-Женските Дводелни Костуми Се Совршени за Секојдневно Носење, Спорт, На Отворено, Јога, Вежбање, Внатрешни Или Надворешни Спортови Се Релаксираат и Секојдневни. Овие Тимови За Резервоари се Направени од Полиестерски Ткаенини.Содржина на пакетот : 1 х Летна Облека (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди