• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Авденио Две Тимови Женски Дозвола Дами Мода Обична Еднобојна Кошула Со Долги Ракави И Шорцеви Дводелен Комплет

Авденио Две Тимови Женски Дозвола Дами Мода Обична Еднобојна Кошула Со Долги Ракави И Шорцеви Дводелен Комплет

 
DEN 463.84

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : Секојдневни Костуми ,Крпеница,Секојдневна Облека ,Долг Ракав,Панталони,Стилски и моден дизајн, Зимски секојдневни костуми. Различни Начини На Носење : оваа секојдневна спортска облека усвојува различни дизајни на деколте, како што се кошула со долги ракави, јака за држење, Врат, тркалезен врат и ревер, што не само што е удобно, туку и модерно. Лабавите шорцеви имаат еластичен појас, кој е удобен цел ден, а достапни се различни бои. Тоа е совршен додаток на вашата гардероба за секоја сезона. Прилика Флексибилност : со својот разноврсен дизајн и удобно вклопување, овој горен и долен дел е совршен за различни прилики, вклучувајќи патување, шопинг, пешачење, дом, работа, спорт, пешачење, па дури и излети. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Модерен Стил На Дизајн : Комплети За Салони Од 2 Парчиња, комплети за пижами, спортска облека, комплети за соодветни тимови со преголем врат на Екипажот, Маици со долги ракави надвор од рамената, кратки панталони со моторџии со Висок Струк, врвови со дуксери со долги ракави и еластични шорцеви за половината. Без разлика дали сте на деловна активност или се релаксирате дома, овој костум е совршен избор за секоја пригода за одмор.Стил : Овие Врвови За Крпеница Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, носени со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4. Прилика : Дневно Вклопување : одговара на големината како да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Женски Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 јас Awdenio Две Парчиња Облека Жените Дозвола Дами Мода Повик Еднобојни Долги Ракави Кошула И Шорцеви Дводелен Сет.


Карактеристики на понудата

Слични понуди