• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Вечер Со Легендите За Квартетот

Вечер Со Легендите За Квартетот

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Оваа колекција содржи 14 класични песни изведени од легенди Како Перси Грифин( Свони Квинтет), Спенсер тејлор (КК НА Автопатот), Вили Роџерс (Соул Мешалки) и многу други. Двд Карактеристики : Аудио : Долби Дигитални 2.0 Стерео. Вечер Со Легендите За Квартетот. Посебни Интереси. 4 ветрови. Не Е Оценет.


Карактеристики на понудата

Слични понуди