• Најдобра цена
  • Неодамнешно
НФЛ_ПРО Линија Машки Џастин Мареј Кардинал Arзона Кардинали_ Голем И Висок Играч Џерси

НФЛ_ПРО Линија Машки Џастин Мареј Кардинал Arзона Кардинали_ Голем И Висок Играч Џерси

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Стил : Дресот е удобен, дише и лесен за перење. Сошиени/печатени имиња на тимови и броеви за сопствени потреби на навивачите, совршен персонализиран подарок за мажи/жени/млади. ПРИЛАГОДЕН ТИМСКИ ДРЕС : Висококвалитетните, стилски сопствени дресови се одличен подарок за пријателите и семејството, а прилагодените дресови се олицетворение на тимскиот дух. Сите производи во оваа продавница може да се прилагодат со броеви на играчи. Ако ви треба купување на големо, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви ја дадеме најдобрата цена. Бидејќи производот е прилагоден, потребни ни се околу 5 дена за производство и ќе ви го испратиме во рок од 7-14 дена.


Карактеристики на понудата

Слични понуди