• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ханас Менс Панталони Летни Шорцеви Машки Комбинезони Обични Каприс Директно Мулти Џебни Панталони Бели

Ханас Менс Панталони Летни Шорцеви Машки Комбинезони Обични Каприс Директно Мулти Џебни Панталони Бели

 
DEN 111.84

Количина на стоки
Достапно

Големина : С Дигитална Големина : 30 Половината : 80см/31.50" КОЛК : 108см/42.52 "Должина : 70см/27.56". Големина : М Дигитална Големина : 32 Половината : 86см/33.86 "КОЛК : 112см/44.09 " Должина : 71см/27.95". Големина : L Дигитална Големина : 34 Половината : 92cm/36.22 "КОЛК : 116cm/45.67 " Должина : 72cm/28.35". Големина : XL Дигитална Големина : 36 Половината : 98cm/38.58 "КОЛК : 120cm/47.24 " Должина : 73cm/28.74". Големина : XXL Дигитална Големина : 38 Половината : 104cm/40.94 "КОЛК : 124cm/48.82 " Должина : 74cm/29.13". Големина : XXXL Дигитална Големина : 40 Половината : 110cm/43.31 "КОЛК : 128cm/50.39 " Должина : 75cm/29.53". Летни Шорцеви Машки Комбинезони Обични Каприс Директно Мулти Џебни Панталони. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : . 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилски и моден дизајн ве прават попривлечни Убави. 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики. Информации за производот : . Сезона : лето. Пол : Мажи. Повод : Секојдневен, Забава,Плажа, Далиј. Материјал : Каубојски. Стил : Секојдневен. Декорација : никој. Должина на панталони : Долго. Одговара : одговара точно на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 компјутер панталони (Без Појас Направен да биде отпорен на брчки и лесна нега со традиционален опуштен изглед и вклопување. Дарежлива силуета за лесно вклопување. Удобна и витка секојдневна облека, костум за секакви секојдневни прилики, како што се секојдневно носење, спорт, работа, одмор, плажа итн., совршен подарок за семејства, пријатели и момче. Сува, Перење, машина за перење / миење раце во ладна вода. ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНА НА КЛИЕНТ Е ВО ДЕЛОТ СЛИКА И ВЕ МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ПРОЧИТАЈТЕ ЈА.


Карактеристики на понудата

Слични понуди