• Најдобра цена
  • Неодамнешно
1парови Самолепливи Додатоци За Комплет За Нега На Чевли За чевли Со високи Потпетици Долни Чевли За Чевли Покриваат Единствени Заштитници ТРАНСПАРЕНТЕН S 9.5 X ШЕМА

1парови Самолепливи Додатоци За Комплет За Нега На Чевли За чевли Со високи Потпетици Долни Чевли За Чевли Покриваат Единствени

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Поправете Ги Високите Потпетици : ако вашиот скап ѓон со високи потпетици е уништен, ве молиме не грижете се, обидете се да ги користите нашите влошки за ѓон за да ги зачувате високите потпетици, дајте им нов изглед!. Чувар на Ѓон за чевли : овие добро ја штитат бојата без да ја оштетат кога одите насекаде, совршени за дното на скапите чевли. Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. . Заштитници За Ѓон за чевли : Изработени од издржлив силикон со силно самолепливо. Специјално дизајниран за вашите скапи високи потпетици, прилагодете ја истата црна боја како ѓонот. Нелизгачки Влошки За Чевли : дизајн Против лизгање на текстура, погоден за секаков вид чевли со високи потпетици, безбедно одење и уживајте во секој ваш чекор. Работи добро со сите стилети, клинови, сандали, па дури и машки чевли. Материјал : Силикон. Големина : како што покажуваат фотографиите. Пакетот вклучува : Пар Силиконски Чевли Дното Заштитници. Забелешка : . 1 инч=2,54 см. 1.Ве молиме дозволете грешка од 0,3-0,8 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. 2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не го одразува вистинскиот. 1парови Самолепливи Додатоци За Комплет За Нега На Чевли За чевли Со високи Потпетици Долните Чевли За Чевли Ги Покриваат Единствените Заштитници ТРАНСПАРЕНТНИ S 9, 5 X6, 5 CM ШЕМА 1.


Карактеристики на понудата

Слични понуди