• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Корашан Женски Широк Комбинезон За Нозе Без Ракави Двоен Џеб Ретро Лигавче За Печатење Во Целина Лабави Летни Ромпери

Корашан Женски Широк Комбинезон За Нозе Без Ракави Двоен Џеб Ретро Лигавче За Печатење Во Целина Лабави Летни Ромпери

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Повод : еластичен едноделен моден долг комбинезон погоден за плажа, забава, одмор, канцеларија, улична облека, коктел, секојдневен живот. Карактеристики : комбинезон со ремени со копчиња, долги панталони без ракави за жени, ретро печатење од два странични џебови во целина, широка нога, лабаво вклопување, секојдневен стил.16" колк : 134см/52.24" колк : 152см/59.54" Внимание : 1.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.80" Колк : 128см/50.


Карактеристики на понудата

Слични понуди