• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Лабакиха Маса Платно Маса Здолниште Свадба Роденден Десерт Маса Декорација Тул Маса Здолниште

Лабакиха Маса Платно Маса Здолниште Свадба Роденден Десерт Маса Декорација Тул Маса Здолниште

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно

Табела Здолниште Свадба Роденден Десерт Маса Декорација Тул Маса Здолниште специфики : Големина : 1,9 m x 76cm ; 2,8 m x 76cm Color : Бела/ Лаванда/Црна/Сина/Розова Материјал : Tulleaplication : Свадба, Партија,Туш,Церемонија,Роденден,Прослава,Дипломирање,Дома,Настан, Букет Декорација.Забелешки : главната слика е за фото ефект. тоа не е целото парче што ќе го добиете околу масата.Големината на здолништето на масата вклучува 76см х 190см и 76 х 280см, проверете дали големината што сте ја одбрале е соодветна пред плаќањето.Бојата може да биде малку поинаква во зависност од вашиот монитор.Пакет Листа : 1 x Маса Здолниште Маса Крпа. Табела Здолниште Свадба Роденден Десерт Маса Декорација Тул Маса Здолниште специфики : Големина : 1,9 m x 76cm ; 2,8 m x 76cm Color : Бела/ Лаванда/Црна/Сина/Розова Материјал : Tulleaplication : Свадба, Партија,Туш,Церемонија,Роденден,Прослава,Дипломирање,Дома,Настан, Букет Декорација.Забелешки : главната слика е за фото ефект. тоа не е целото парче што ќе го добиете околу масата.Големината на здолништето на масата вклучува 76см х 190см и 76 х 280см, проверете дали големината што сте ја одбрале е соодветна пред плаќањето.Бојата може да биде малку поинаква во зависност од вашиот монитор.Пакет Листа : 1 x Табела здолниште. Ние ги цениме нашите клиенти и секогаш се трудиме да ви обезбедиме најдобар вид на услуга и обезбедување на здравјето и безбедноста на клиентите. Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите. Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме што е можно поскоро.


Карактеристики на понудата

Слични понуди