• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Појавување На Семејството Божиќ Сијамски Пижами Сетови Елен Главата Везови Со Качулка

Појавување На Семејството Божиќ Сијамски Пижами Сетови Елен Главата Везови Со Качулка

 
DEN 333.28

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики 1. Удобен материјал : Изработен од полиестер, висококвалитетна графика, одржувајте го вашето семејство топло оваа празнична сезона! 2. Задолжителен одмор : Без разлика дали станува збор За семејна фотографија, божиќно утро или цела зима, овие семејни пижами се задолжителни за празнична семејна празнична прослава. 3. Сите-во семејството : нашите стилови на пижами се за сите членови на семејството, без разлика на семејството на парови или семејство на парови или 3 или 4 или повеќе. Одлично за семејни Пижами За Божиќ, семејни собири, црква, празници, Роденден, Облека За Забави, облека за Играње итн. 4. Подарок за вашето семејство : Мека ткаенина и прекрасен дизајн го прават совршен како подарок, тоа е одличен избор за сопруга, девојка, сестра или ќерка како роденден, денот на мајката, денот на вљубените, годишнината или божиќниот подарок. 5. Совршени за секоја пригода : Едноделните пижами во лабав стил овозможуваат целосна слобода на движење додека го одржуваат стилот и удобноста. Одлично како облека за спиење, косплеј костими, пижами, домашна секојдневна облека, облека за забави, роденденски подарок. Спецификациски Материјал : Полиестер, Спандекс Боја : Сина Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, Деца : 2 T, 6 T, 4 T, 8 T, 11t, Бебе : 3-M, 6 M, 9 M, 12 M, 18m Тежина : 400 g, 410 g, 420 g, 430 g, 440 g, 350 g, 370 g, 390 g, 150 g, 170 g, 190 g, 210 Гр, 230 Гр, 160 Гр, 180 Гр Пакет Вклучуваат : 1 € БОЖИЌНИ Пижами ИЗДРЖЛИВ Материјал. Зимска Уникатна Облека. Божиќен Дизајн. Подароци За Божиќ. Зимски Подароци.


Карактеристики на понудата

Слични понуди