• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Викерман 4.75 Мулти - Боја Светки Сјај Дијамант Бабл Божиќ Украс, по торба

Викерман 4.75 Мулти - Боја Светки Сјај Дијамант Бабл Божиќ Украс, по торба

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Викерман 4.75" Мулти-Боја Светки Сјај Дијамант Бабл Божиќ Украс. Овој прекрасен украс има шема со дијамантски балон за да додаде текстура на секој проект за украсување на празници, како и дупчено и жично безбедно капаче за сигурно закачување. вклучува 4 парчиња по торба. Се препорачува За Внатрешна Употреба. 4 Парчиња по торба. Светка И Сјајна Завршница. Дупчат Капа Јамка Со Цветни Жица за лесно виси. 4 орнаменти по торба.


Карактеристики на понудата

Слични понуди