• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Танцувањеманго Пролетта Размавта Џеб Закрпи Копчето До Тексас Јакна Жени Жан Јакна Повик Тенок Долг Ракав Тексас Палто Тексас Јакна

Танцувањеманго Пролетта Размавта Џеб Закрпи Копчето До Тексас Јакна Жени Жан Јакна Повик Тенок Долг Ракав Тексас Палто Тексас

 
DEN 555.20

Количина на стоки
Достапно

Датум на издавање : Сс Сезона : Пролет/Лето : 25-34 место На Потекло : Кина (Копно)Дебелина : Стандарден Број На Модел : тексас јакна женственост : Нотип : Редовен Стил На Ракав : Тип На Затворање На Ракавот : Единечна Јака Со Гради : Тип На Шема На Врат : Должина На Крпеница : Редовна Должина на Ракавот(см) : Целосна Декорација : Чипка : Готски МАТЕРИЈАЛ : памук,полиестерген : Женски Потекло : Континентална Кинеска Облека Тип : јакна тип : надворешна облека и палтоцн : Име На Ткаенина Гуангдонг : Тексас : Лабави Попусти Во Женски Стил : Лист Ливче Оган : Форма На Самобикомбинација : Комплет За Едно Парче.Вкупна Должина : Обична (50см < должина и 65см)Главен фабрички состав 2 : полиестерски влакна полиестер, применлива возрасна група : возрасна содржина на Главните Компоненти На Ткаенината : 71% -80% Стил Тип : Темперамент патување памук. Затворање на копчето. Миење Раце Само. МАТЕРИЈАЛ : мешавина од памук. Ткаенината е ултра мека и дише, што може да ве натера да имате добро искуство при носење и да се чувствувате удобно цел ден. Удобна ткаенина, ви дава искуство слично на кожата. Погоден за секоја социјална ситуација.


Карактеристики на понудата

Слични понуди