• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Машки Тенки Летни Облеки Маици Со Јака со Патент Секојдневни Шорцеви Сетови За Активна Облека

Машки Тенки Летни Облеки Маици Со Јака со Патент Секојдневни Шорцеви Сетови За Активна Облека

 
DEN 335.68

Количина на стоки
Достапно

Детали за производот : >. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Материјал : Полиестер. Тип На Ткаенина : Плетена Ткаенина. Шема : Печати. Затворање : Пуловер. Повод : Повик. Акценти : Патент. Сезона : Лето. Оддел : Мажи. Стил на јака : Јака надолу. Тип : Маица. Карактеристики : 1/2 Патент/Џебови/Печатење (препечатување). Одговара : Редовно. Тип : Панталони. Стил : Спортски Панталони Менс 2 Парчиња Облека. Сетови За Активна Облека. Машки Кошули со Јака надолу. Обични Шорцеви за мажи. Тренерки. Спортска облека.


Карактеристики на понудата

Слични понуди