• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Квексис Golзона Голф Кошничка Знаме ЕЗ Вклучување И Исклучување Заградата

Квексис Golзона Голф Кошничка Знаме ЕЗ Вклучување И Исклучување Заградата

 
DEN 2895.84

Количина на стоки
Достапно

GOLЗОНА ГОЛФ КОШНИЧКА ЗНАМЕ СО ПОЛ-ПРИБЛ. ГОЛЕМИНА ЗНАМЕ : 11 во. х 15 во. 100% Полиестерски Материјал Од Ткаенина Двострано Знаме Со 2 Слоја Ги Вклучува Знамето И столбот На Количката За Голф ВО Golзона Со Држачот За Вклучување И Исклучување На Quexis EZ (За Стандардна Големина 1in. Барови За Поддршка На Покривот Види Слика На Дијаграмот) Полиестер. Исклучително Висок Квалитет Двострани 2 Слоја 11ин.x15in. Знаме. Квексис Ез Вклучен И Исклучен Долен Држач за брзо нанесување и отстранување. Пол може да се одврти од долниот држач. Држач држи цврсто до квадратни стил или тркалезна стил количка столбови. (За Стандардна Големина 1 во. Барови За Поддршка На Покривот / Видете Ја Сликата На Дијаграмот). Вклучени Се Знамето, Столбот На Знамето И Држачот За Вклучување И Исклучување На Квексис ЕЗ.


Карактеристики на понудата

Слични понуди