• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Домашна Декорација САМОСТОЈНИ Подароци За Денот на Вљубените Приврзок За Денот На Вљубените Рачно Изработени Висечки Орнаменти Стил На Срцева Шема 5

Домашна Декорација САМОСТОЈНИ Подароци За Денот на Вљубените Приврзок За Денот На Вљубените Рачно Изработени Висечки Орнаменти

 
DEN 265.44

Количина на стоки
Достапно

Боја : Црвена, Розова. Облик : облик На Срце. Големина : како на сликата. Материјал : Дрво. Име : Денот На Вљубените Дрвени Срцето Виси . Пакетот вклучува : . 1 х Дрвени Срцето Виси . . Забелешка : . Транзиција : 1см = 10мм = 0,39 инчи. Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. Домашна Декорација САМОСТОЈНИ Подароци За Денот на Вљубените Приврзок За Денот На Вљубените Рачно Изработени Висечки Орнаменти СТИЛ На Срцева шема 5.


Карактеристики на понудата

Слични понуди