• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Време и време женски долги ракави со долг ракав на вратот на вратот

Време и време женски долги ракави со долг ракав на вратот на вратот

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Кога времето е постепено жешко, можете да изберете да го носите овој пат и да ги вртите женските врвни врвови со долги ракави. Особено телесната ткаенина е со 100% вискоза. Оваа шема на бои е толку популарна. Ова е погодно за сите прилики. Можете лесно да го носите овој каузален LS врвен стил со средно-сини тексас панталони за удобна облека. Упатство за етикета за нега : Машинско миење ладно одделно, нежен циклус само не-хлорско белило ако е потребно суво суво, отстранете го навремено ладно железо доколку е потребно. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Сплит деколте; Стајлинг на пуловер. 100% вискоза. Машина за перење. Увезени. Поделете го горниот дел на вратот за жените од време и Tru.


Карактеристики на понудата

Слични понуди