• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Летни Врвови Без Ракави Обична Блуза За Печатење Со Кружен Врат

Женски Летни Врвови Без Ракави Обична Блуза За Печатење Со Кружен Врат

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно

? Ова е совршен летен секојдневен врв што може да се носи како секојдневно носење, погоден за активности на отворено, шопинг, состаноци, забави и какви било други прилики.17" Големина : XL Големина.Женски Без Ракави Летни Обични Врвови Тркалезно Печатење На Вратот Врвови На Елек Без Ракави Карактеристики : 1.52 "Должина : 69см/27.


Карактеристики на понудата

Слични понуди