• Најдобра цена
  • Неодамнешно
уублик Женски Летна Кошула Жени Лето Секси Градиент Печатење Редовни Жени Кратки Ракави Врвот

уублик Женски Летна Кошула Жени Лето Секси Градиент Печатење Редовни Жени Кратки Ракави Врвот

 
DEN 331.04

Количина на стоки
Достапно

Здраво, Добредојде во уублик. Испораката на нашата продавница е во рок од 3 дена, а квалитетот е загарантиран. Доколку има некаква неусогласеност, ве молиме контактирајте ја продавницата и одговорете во рок од 24 часа. Ви посакувам среќен шопинг! Одговара на сите видови фигури и ќе се чувствувате блиски, но слободни под оваа кошула, покажете ја вашата совршена фигура. Добро За секојдневно носење, Одлично Функционира со под џемпери, јакни, палта или самостојно носење. Основни врвови и шик маици за жени, одлично одат со вашите фармерки, шорцеви, хеланки или здолништа. Нега на маици : машинско перење во нежно, препорачувајте миење раце во ладна вода, исушете ја линијата, не избелувајте. Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 23см/9.06 " Должина : 72см/28.35".


Карактеристики на понудата

Слични понуди