• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Блузи Елегантни Секојдневни Модни Жени Секојдневно Печатење Со Долги Ракави Кружен Врат Лабава Маица Блуза Блузи Продажба Или Дозвола Жолта

Женски Блузи Елегантни Секојдневни Модни Жени Секојдневно Печатење Со Долги Ракави Кружен Врат Лабава Маица Блуза Блузи Продажба

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Должина На Ракавот : Долг Ракав. Сезона : Четири Сезони.Одговара : Одговара на големината.Повеќе секси и привлечни за носење.Стил : Секојдневен,Моден.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Жените Паѓаат Врвови 2023 Дозвола.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Одговараат За, Лето и Пролет.Јака : Кружен Врат. ®Прилика : женските врвови со долги ракави се најдобриот избор за секојдневно секојдневно. Можете да ја видите табелата со големини на сликата на производот.Повод : Дома, Секојдневно.Модни Жени Секојдневно Печатење Со Долги Ракави Кружен Врат Лабава Маица Блуза Врвовикарактеристики : 1.Големина : М Големина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди