• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Повик Печатење V-Вратот Крстот Бенд Долг Ракав Врвот Маица Црна М

Женски Повик Печатење V-Вратот Крстот Бенд Долг Ракав Врвот Маица Црна М

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Женски Обичен Печатење V-Вратот Крстот Бенд Долг Ракав Врвот Маица опис1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, лесен за облекување или соблекување, удобен за носење во текот на целиот ден.2. Прилика : овој производ е совршен за секојдневна, плажа, прошетка, забава, работа, секојдневна облека. Толку е случајно што може да земете дополнителни корици! Овој е достапен во различни цврсти бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа може да се даде на пријатели, семејство, себе, итн., тоа е најдобриот избор за подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Сезони : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Секојдневен, Секојдневен Стил : Слободно Време Должина На ракавот : Долги Ракави : дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачување Или содржина на суво пакување : 1 долга sleeve Size USUKEUBust Shoulder Sleevelengths4834100cm/39.37"36cm/14.17"59cm/23.23"66cm/25.98"M61036104cm/40.94"37cm/14.57"60cm/23.62"67cm/26.38"L81238112cm/44.09"39cm/15.35"62cm/24.41"69cm/27.17"XL101440120cm/47.24"41cm/16.14"64cm/25.20"71cm/27.95"XXL121642128cm/50.39"43cm/16.93"66cm/25.98"73cm/28.74"XXXL141844136cm/53.54"45cm/17.72"68cm/26.77"75cm/29.53" Дизајн : не само што може да обезбеди удобност, туку и да донесе многу убавина и мода. Подарок : жените стилски, форма-фитинг и убава. Убав и внимателен подарок за себе, вашите соученици, роднини, семејство или пријатели. Прилики : Погоден За одмор, забава, запознавање, фотографија, одмор, секојдневно носење, активности, патувања, спорт, јога, шопинг, работа, собирање пријатели итн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди