• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Маица за вратот на времето и времето на времето на време со 3 ракави со 3 должина од 4

Маица за вратот на времето и времето на времето на време со 3 ракави со 3 должина од 4

 
DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно

Чувајте удобно од утрото до ноќта со брод за вратот од брод од време и Тру. Деталите за памук-мешавина и 3/4 ракави додаваат во вашиот пријатна, обична ансамбл. Исклучиво на. Материјал : 58% памук/39% модален/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 5'10 "и носи големина S. Fit : Опуштено. Дефект : вратот на бродот. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : 3/4 должина на ракави. Џебови : Ниту. Маица од време и вистинска.


Карактеристики на понудата

Слични понуди