• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Х-Темп В-изрез Маица

Женски Х-Темп В-изрез Маица

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Ханес Жените X-Temp V-Изрез Tee V-изрез стил. Динамична контрола на влага. Стилски една игла-раб зашиени јака. Ознака-бесплатно за дополнителна удобност. Содржина на ткаенина : 4,5 мл 60% памук/40% полиестер. Л. Неонски Пинкпоп Хедер. Жени. Ханес. В-Вратот. Краток Ракав.


Карактеристики на понудата

Слични понуди