• Најдобра цена
  • Неодамнешно
женска мода обична врвна кошула со кратки ракави кружен врат печатена маица елегантна лабава мека врвна блуза

женска мода обична врвна кошула со кратки ракави кружен врат печатена маица елегантна лабава мека врвна блуза

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Questrates € Оваа Секојдневна Летна Макси Блуза Опремена Со Цветен Дизајн И Среден Страничен Шлиц, Но Исечена Со Боемски Цветни Принтови, Што Ви Дава Чувство На, Но И Откривање Стабилно. Декорација : Џеб. Краток Ракав Чистење Јакни Основи Долги Ракави Маица Жени Атлетски Кошули Жени Лабава Фит Жени Полиестер Спандекс Кошула Технологија Кошула Големина табела : . Вратот Врвот За Жените Се Потсмева За Жени Кои Трчаат Кошула Вежба Носат За Жени Маици Жени Во собата. Обични Кошули со кратки Ракави За Женски Кошули Атлетски Жени Обични Кошули Женски Основи Маица Женска Маица. Можете Да Ја Маичката Во Вашите Шорцеви Или Здолништа За Стилски Изглед Сите Сезони! Блузи со кратки Ракави За Жени Женски Летни Кошули Јакни За Чистење Со Кратки Ракави Обични Секојдневни Маици за Жени Атлетска Облека. Должина На Ракавот : Краток Ракав.93" ракав : 20см/7. Должината На Врвовите Изгледа Продолжете Ги Нозете, Додавајќи Уникатно Чувство .56" ① материјал е направен од полиестер, Мек Материјал, лесен И дише, одличен тактилен На Вашата Кожа.28" рамо : 44см/17.38"Големина : L Биста : 105см/41.75" Ракав : 17cm/6.09" Должина : 67cm/26.Сезона : Сите. За Претстојните Сите Денови.54" ракав : 19см/7. Материјал : Полиестер. ●Колокација● Должина за Хеланки,фармерки,шорцеви или Панталони.32" ракав : 21см/8.17"големина : xxl Биста : 115см/45. Врвовите За Жени Ќе Ги Модифицираат Вратот И Рамото, Ќе Ве Направат Шармантни И Привлечни.48" должина : 68см/26.34" рамо : 42см/16. Вратот : V Вратот. Големина : S Биста : 95cm/37.77"големина : xl Биста : 110см/43. Простор Желка Жени Долги Ракави Долга Кошула Жени Женски Кратки Ракави Кошула Жени Врвови Лето Големи.40" Рамо : 40cm/15.


Карактеристики на понудата

Слични понуди