• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дозвола За Заштеда На Fall

Дозвола За Заштеда На Fall

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Женски Печатење Долги Ракави Блузи Лабава Блуза Обични Маици Функција Туника : 1. Модни женски врвови. Дизајнот на в-вратот ве прави попривлечни. 3. Високо квалитетно производство. 4. Постојат модерни кратки ракави. 5.It многу мода и ве прават толку убавина. Материјал : 95% полиестер 5% еластан Прилика : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : Сезона на миење машини : пролет, лето, Size Големина : вистинска големина ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Содржина на пакетот : 1 Компјутер Женски Туникизглед : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 60см/23.62 " Должина : 68см/26.77". Големина : М Големина : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см/41.73 "Ракав : 61см/24.02 " Должина : 69см/27.17". Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 62см/24.41 " Должина : 70см/27.56". Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 118cm/46.46 "Ракав : 63cm/24.80 " Должина : 71cm/27.95". Големина : XXL Големина : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 124cm/48.82 "Ракав : 64cm/25.20" Должина : 72cm/28.35 " Жените маици дозвола под 1 10. Женски зимски палта меки долна облека со средна должина плус големина. Дозвола за женска облека. Зимски јакни кошули палта за жени. Плус големина палта за зима.


Карактеристики на понудата

Слични понуди