• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Алатка За Облик брноо, 5 ин Контурен Владетел Неправилна Форма Шаблон За Следење Мултифункционален Мерач За Дуплирање На Профилирање, Мерач За Дуплирање На Обликот

Алатка За Облик брноо, 5 ин Контурен Владетел Неправилна Форма Шаблон За Следење Мултифункционален Мерач За Дуплирање На Профилирање,

 
DEN 177.12

Количина на стоки
Достапно

Функција : 1. Абс Пластика : контурниот мерач е изработен од пластичен материјал ЗА СТОМАЧНИ мускули, со висока јачина и отпорност на абење.2. Едноставна Операција : само притиснете го контурниот мерач на објектот за да одговара на контурата, а потоа пронајдете ја потребната форма.3. Со Јасна Скала : со метричка и инчна скала, можете да прочитате кога ја мерите формата, удобна и брза.4. Проширен Дизајн : мерачот за дуплирање на обликот е проширен дизајн, кој може да реплицира повеќе неправилни форми и има силна практичност.5. Повеќекратна Употреба : Често се користи за украсување на домот, како што се поставување подови, сечење теписи, обликување керамика итн.Спецификација : Тип На Ставка : Контурен Владетел Материјал : Апсуси : поставување На Подот, сечење тепих, алат, керамика Што носи Должина На производот : Прибл. 145мм / 5,7 вширина на производот : Прибл. 100мм / 3,9 вопрактична Должина : 5бој : Црвена, портокалова, Листа на сини пакети : 1 Х Контурен Владетел Проширен Дизајн : мерачот за дуплирање на обликот е проширен дизајн, кој може да реплицира повеќе неправилни форми и има силна практичност. Абс Пластика : контурниот мерач е изработен од пластичен материјал ЗА СТОМАЧНИ мускули, со висока јачина и отпорност на абење. Со Јасна Скала : со метричка и инчна скала, можете да прочитате кога ја мерите формата, удобна и брза.


Карактеристики на понудата

Слични понуди