• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Фустани Женски Цврст Краток Фустан Од Рамото Мини Фустани Без Ракави За Жени Бела ХХЛ

Женски Фустани Женски Цврст Краток Фустан Од Рамото Мини Фустани Без Ракави За Жени Бела ХХЛ

 
DEN 447.84

Количина на стоки
Достапно

Големина : S Биста : 86cm/33. Нашата Желба Е Да Им Дадеме На Клиентите Најзадоволително Искуство За Купување, Благодарам! ! !. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.13" Должина : 78cm/30.89" летниот фустан е Женски Сон, во толку убаво време, треба да го носите, изгледа Многу и убаво, меко, удобно и воздушно За Топло лето и влажни денови, само верувајте ми, кога Ќе Го Носите овој фустан ќе привлечете поголемо внимание.86" должина : 80cm/31. Летото Е Тука И Овие Фустани Се Задолжителни за Удобни Лесни Секојдневни Облеки! Овој Фустан Е Да Се Облекувате Нагоре Или Надолу Во Зависност Од Вашиот Ден. Ви Препорачуваме Поголема Големина,доколку Сакате Опуштена Големина.77" Должина : 77cm/30. фустани за жени 2023, летни фустани 2023, женски летни фустани, венчаници за жени, летен фустан, женски фустани, летни фустани за жени,летни фустани,плус големина летни фустани,сарафани за жени. Материјал : полиестерски влакна.Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фокусираме На Првите Редови На Модата И Им Обезбедуваме На Клиентите Најмодерни, Висококвалитетни И Најповолни Производи.94" половината : 86cm/33. Супер Мала Тежина И Дише, Се Протега, Но Ја Одржува Формата, Не Гледа, За Лето И Други Сезони. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 300гр.10"големина : xl биста : 104cm/40.


Карактеристики на понудата

Слични понуди