• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Брно Гуштер Поводник Шапка, Брадест Змеј Шапка Декоративни За Гуштер За Рептил

Брно Гуштер Поводник Шапка, Брадест Змеј Шапка Декоративни За Гуштер За Рептил

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Функција : 1. Можете лесно да ги прилагодите ременот и капата според големината на телото и главата на малото животно.2. Соодветни гуштери, камелеони, шиншили, хрчаци, заморчиња и други мали животни.3. Прилагодлив еластичен ремен за брадата е фиксиран на дното на шапката, што е погодно миленичиња за носење или полетување.4. Изработени од висококвалитетни материјали, меки и тенки. Домашните миленици нема да се чувствуваат воздржано и непријатно.5. Обезбедете удобна облека на вашето домашно милениче што ползи, соодветни прослави родендени и костими миленичиња.Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Капа За Поводник Од Гуштер : Големина На Крпа (Дијаметар х Висина) : Прибл. 5см х 10,5 см / 1,96 х 4,13 инчи (има грешка од 0,5-1см при рачно мерење)Список На Пакети : 1 х Гуштер Хатноте : 1. Ве молиме дозволете грешка од 0,5-1см поради рачно мерење. Ви благодариме на вашето разбирање. Обезбедете удобна облека за вашето домашно милениче што ползи, погодна за славење родендени и костими за домашни миленици. Изработени од висококвалитетни материјали, меки и тенки. Домашните миленици нема да се чувствуваат воздржано и непријатно. Можете лесно да ги прилагодите ременот и капата според големината на телото и главата на малото животно.


Карактеристики на понудата

Слични понуди