• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Машки Црн Емпорија Држава Хорнетс Горд Родител Име Капка Екипажот Пуловер Дуксер

Машки Црн Емпорија Држава Хорнетс Горд Родител Име Капка Екипажот Пуловер Дуксер

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Оваа Емпорија Држава Хорнетс Горд Родител Име Капка Екипажот Пуловер Дуксер смело ја прикажува вашата непоколеблива поддршка. Тоа е само пуловерот со средна тежина што баравте да го додадете во вашата колекција. Одликувајќи се со графика за Печатени Емпорија Стршлени, овој обичен дуксер брзо ќе стане ваш пригоден за секоја пригода. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Машинско перење. Официјално лиценциран. Увезени. Пуловер. Долг ракав. Ребрести манжетни и долниот раб. Дуксер со средна тежина погоден за умерени температури. Бренд : Просфера. Материјал : 100% Полиестер. Печатена графика.


Карактеристики на понудата

Слични понуди