• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Инктастично Божиќно Племе Бафало Кариран Тепи Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди

Инктастично Божиќно Племе Бафало Кариран Тепи Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно

Симпатична карирана маичка со божиќно племе цитат за семеен празник собир На Божиќ. Инктастично Божиќно Племе Бафало Карирано Тепи Новороденче Боди Со Кратки Ракави Унисекс Хедер и Жешко Розово Новороденче. Божиќно Племе новороденче ползавец празник партија облека за момче или девојче со бивол карирани тепи дизајн. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. племенски семејство шема едно парче новороденче ползавец hws.


Карактеристики на понудата

Слични понуди