• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дозвола За Женска Облека Женско Божиќно Печатење Со Кружен Врат Рекреативни Врвови Со Кратки Ракави

Дозвола За Женска Облека Женско Божиќно Печатење Со Кружен Врат Рекреативни Врвови Со Кратки Ракави

 
DEN 687.84

Количина на стоки
Достапно

Женски Божиќно Печатење Со Кружен Врат Рекреативни Врвови Со Кратки Ракави карактеристики : 1. Изработено од лесна ткаенина што дише, течна и воопшто не се држи, удобно е за носење цел ден.2. се вклопуваат Од S ДО XXXL. Ве молиме погледнете ја Табелата Со Големини подолу и изберете ја вашата големина.3. Кружен врат, долг ракав, долга должина, покријте ги колковите, повлечете го затворањето, блокот во боја. Лабаво вклопување.4. секојдневен стил, погоден за секојдневно носење. Одлично е за комбинирање со слаби фармерки и панталони.5. Рачно миење ладно, белење, сушење, Сезона : Aut Винергендер : Жени, Девојка Повод : Мода, Дневен Материјал : полиестерстил : Мода, Лежерна Големина.USUKEUBust Sleeve Shoulder Length XXxlxxx-Large141844118cm/46.46"20cm/7.87"49cm/19.29"73cm/28.74"Size : XXXLSize. : XXX-Large US : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 118cm/46.46"Ракав : 20cm/7.87" Рамо : 49cm/19.29 "Должина : 73cm/28.74" женска облека дозвола. Женски Гроздобер Сонце И Месечината Печатени Шема Повик Краток Ракав Врвови Блуза. жените плус големина дозвола 5 5. плус големина женска облека. жените врвови дозвола под 5 5. дозвола за женска облека со плус големина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди