• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ронг Јун Женски Блузи Облечени Секојдневни Дуксери За Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Пуловер На Вратот Врвна Блуза ЦИЈАН XL

Ронг Јун Женски Блузи Облечени Секојдневни Дуксери За Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Пуловер На Вратот

 
DEN 143.84

Количина на стоки
Достапно

Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Пуловер На Вратот Врвна Блузегендер : женска јака : о-материјал за вратот : Тип на полиестерпетер : стил на печатење : мода, обична должина на ракавот : Пакет Со Долги Ракави вклучува : 1 еез врвни карактеристики : 1.Модниот дизајн ве прави попривлечни2.Одлично за секојдневен, дневна забава или фотографија, сигурен сум дека ќе ви се допадне it3.It изработен е од висококвалитетни материјали,меко чувство на рака, доволно издржлив,нема никаква штета на вашата кожасе молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење,благодарам за разбирањето ! (1 инч = 2,54 см)Внимание плз : Ако вашето тело предлагаме избор на поголема големина, благодарам и посакувам убав ден !Големина Chart:Size Bust Shoulder Sleeve Length S100cm/39.37"44cm/17.32"60cm/23.62"69cm/27.17"M106cm/41.73"45cm/17.72"61cm/24.02"70cm/27.56"L112cm/44.09"46cm/18.11"62cm/24.41"71cm/27.95"XL120cm/47.24"47.5 cm/18.70"63cm/24.80"72cm/28.35"XXL128cm/50.39"49cm/19.29"64cm/25.20"73cm/28.74"XXXL136cm/53.54"50.5 cm/19.88"65cm/25.59"74cm/29.13"XXXXL146cm/57.48"52.5 cm/20.67"66cm/25.98"75.5 cm/29.72"XXXXXL156cm/61.42"54.5 cm/21.46"67cm/26.38"77cm/30.31" кошули со долги ракави за жени. дуксери за жени. женски врвови со долги ракави. женска свирка. преголем дуксер за жени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди