• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Стерлинг Сребрена Црна Обложена Текстура Прстен

Стерлинг Сребрена Црна Обложена Текстура Прстен

 
DEN 637.12

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Примарна Чистота : 925 позлата : Ширина На Рутениумска Лента : 2,25 мм карактеристика : Процес На Цврсто Производство : Леано Материјал : Примарно : Сребрена Ширина На Предметот : 2,25 Мм Тип На производ : Накит Тип На Накит : Прстени Продадени По Единица : Секој Материјал : Примарна Боја : Тип На Белење : 883957135984 редење Изрази Стерлинг сребрена црна обложена текстура прстен : Полиран Финишрутениум Позлата Изработена Во Стерлинг Сребрена Текстура Изрази Брендовостапен Во повеќе големини.


Карактеристики на понудата

Слични понуди