• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Пајл Машка Молитвена Наметка Муслиманска Макси Кошула Еднобојна Наметка Обична Облека За Секојдневна Облека Кошули Сива XL

Пајл Машка Молитвена Наметка Муслиманска Макси Кошула Еднобојна Наметка Обична Облека За Секојдневна Облека Кошули Сива XL

 
DEN 479.68

Количина на стоки
Достапно

Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Дизајн : Мажи Кошули За Молитва Со Долги Ракави, Макси Маици Со Летен Пуловер, Макси-Муслиманска Кошула. Материјал-100% Полиестер Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Обични Муслимански Кошули Со Цврста Боја За Мажи, Мала Тежина, Долг Ракав, Врат на Екипажот, Широки Долги Кошули Молитвена Наметка, Опуштена Летна Кошула. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Муслимански Маици Абаја, Летна Долга Наметка, Блуза со Долги Ракави, Секојдневна Маица, Гроздобер Маица, Макси Молитвена Наметка. Натпревар - Оваа Кошула Со Долги Ракави Е Совршена За Комбинирање Со Јакни, Кардиган, Фармерки, Шорцеви, Секојдневни Спортски Панталони И Товарни Шорцеви Погодни За Пролет, Лето, Aut. Бидете Ладни И Суви. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневен, Теретана, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди