• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Денот на вљубените Струже Блузи За Жени Плус Големина Краток Ракав V Вратот Срцето Печатени Медицински Сестри Униформа Одмор Чистење Врвови

Денот на вљубените Струже Блузи За Жени Плус Големина Краток Ракав V Вратот Срцето Печатени Медицински Сестри Униформа Одмор

 
DEN 319.68

Количина на стоки
Достапно

ЦЕЛОДНЕВНА УДОБНОСТ : овие медицински пилинзи за жени се чувствуваат меки на кожата, удобно се пространи и се дизајнирани со функционална врвка за влечење и еластична лента за одлично вклопување на колковите.ПИЛИНЗИ СО ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : користевме висококвалитетна мешавина од 55% памук и 45% полиестер што не се гледа, и засилени шевови и шевови за екстра издржливи униформни пилинзи за нега.Многу ЏЕБОВИ : врвовите за медицински пилинг Со Врат За жени доаѓаат со џебови за да ви дадат удобна просторија за складирање додека сте на работа.ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : можете да ги фрлите униформите за чистење на нега во машината за перење за брзо чистење без ризик од вклучување на бојата или намалување.НАЈДОБРА ВРЕДНОСТ : женските печатени пилинзи се со прифатлива цена и во широк спектар на отпечатоци, совршени за здравствени работници и студенти. Кликнете на "Додај во Кошничка" сега! Големина : С САД : 8 Биста : 100см/39.37" Ракав : 20см/7.87 "Рамо : 44см/17.32 " Должина : 70см/27.56". Големина : М САД : 10 Биста : 104см/40.94" Ракав : 21см/8.27 "Рамо : 46см/18.11 " Должина : 71см/27.95". Големина : Л САД : 12 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 22см/8.66" Рамо : 48см/18.90 "Должина : 72см/28.35". Големина : XL САД : 14 Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 23cm/9.06" Рамо : 50cm/19.69 "Должина : 73cm/28.74". Големина : XXL САД : 16 Биста : 122cm/48.03 "Ракав : 24cm/9.45" Рамо : 52cm/20.47 "Должина : 74cm/29.13". Големина : XXXL САД : 18 Биста : 128cm/50.39" ракав : 25cm/9.84 "Рамо : 54cm/21.26 " Должина : 75cm/29.53". Големина : XXXXL САД : 20 Биста : 134cm/52.76 "Ракав : 26cm/10.24" Рамо : 56cm/22.05 "Должина : 76cm/29.92". Големина : XXXXXL САД : 22 Биста : 140cm/55.12 "Ракав : 27cm/10.63" Рамо : 58cm/22.83 "Должина : 77cm/30.31".


Карактеристики на понудата

Слични понуди