• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Гитара Инкрустирање Звук Дупка Розета Укулеле Налепници Налепница Налепници Акустични Налепници Инструмент Додаток Налепници Музички

Гитара Инкрустирање Звук Дупка Розета Укулеле Налепници Налепница Налепници Акустични Налепници Инструмент Додаток Налепници

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џојбај.Опис. Дали барате професионална, но сепак прифатлива налепница за звучна дупка за гитара? Дали сте во потрага по цврста, доверлива алатка што може да ја направи . повеќе работни места одеднаш? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашата професионална гитара . налепницата за звучна дупка мора да ги задоволи вашите потреби. Тоа е еден од најдобрите избори . за тебе. Карактеристики. - Материјал : Школка. - Тоа е одличен додаток за вашата гитара, а неговиот тенок дизајн нема да влијае на ефектите на свирење гитара. - Тоа ја прави вашата гитара поубава и уникатна, и лесно е да се инсталира бидејќи е лепило. - Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив во употреба, погоден е за акустични класични гитари. - Налепницата за звучна дупка е компактна, лесна и пренослива, погодна за употреба и ставање настрана. - Има доволно количество налепници што може да ги користи самостојно или може да се испратат до вашите пријатели. Тоа е одличен додаток за вашата гитара, а неговиот тенок дизајн нема да влијае На ефектите На свирење Гитара Налепница За Звучна Дупка, Налепница За Звучна Дупка, Розета За Звучна Дупка, Налепница За Звучна Дупка, Налепница за Вметнување. Тоа ја прави вашата гитара поубава и уникатна, и лесно е да се инсталира бидејќи е лепило. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив во употреба, погоден е за акустични класични гитари. Налепницата за звучна дупка е компактна, лесна и пренослива, погодна за употреба и ставање настрана. Има доволно количество налепници што може да ги користите сами или може да се испратат до вашите пријатели.


Карактеристики на понудата

Слични понуди