• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Цврсти Термоизолирани Завеси За Затемнување За Завеса За Ленен Прозорец Со Потпис На Спалната Соба, FLCH-FMBO20129-96, Дестинација Чеша

Цврсти Термоизолирани Завеси За Затемнување За Завеса За Ленен Прозорец Со Потпис На Спалната Соба, FLCH-FMBO20129-96, Дестинација

 
DEN 447.84

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестеркако Да Висат : нашиот заглавие ви овозможува да висат 3 начини. Панелите за завеси може да се исчистат на прачка со помош на џебот, Да Висат со задни јазичиња или да се закачат на прстени користејќи ги игличките за ременот и драперијата. Пол џеб ќе се сместат пол до 1,5 инчи, Не Се Вклучени.Што Добивате : Откако ќе го купите, ќе добиете еден ПАНЕЛ (1), со димензии 50 инчи (127 см) широк за 96 инчи (243,84 см) во должина. Секој панел ќе биде поединечно вреќа за да се зачува квалитетот на ткаенината. Водичот за мерење на завесата е подолу.Контрола на светлината : овој панел за завеси за обложување се смета за затемнување, блокирајќи некаде од 100% од светлината. Потемните бои секогаш ќе блокираат повеќе светлина додека посветлите бои пропуштаат повеќе светлина.Боја и Текстура : Оваа Дестинација Боја На Чеша со Ленена Текстура е совршен избор за вашиот домашен декор. Оваа завеса е пондерирана полите, 4 помине поставата и е поддржана со мазна ткаенина.Чувајте Го Чист : завесите треба да се чистат само на суво. Линиите за превиткување може да се испарат со помош на пегла или пароброд за облека. Избегнувајте контакт со ткаенината за лице. Цврсти Термоизолирани Завеси За Затемнување За Спална Соба 50 Х 96 Потпис Ленен Прозорец Завеса (1 Панел), FLCH-FMBO20129-96, Дестинација Чеша.


Карактеристики на понудата

Слични понуди